Şirket Profili

Orion Uluslararası Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak; lojistik sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarımızla fark yaratarak, uluslararası ticaret dünyasında, global çaplı bir lojistik markası olmak üzere yola çıktık. Uluslararası lojistik, taşımacılık ve uluslararası nakliyat alanlarında faaliyetlerine devam eden firmamız Orion Lojistik ile taşımacılık süreçlerinizde modern ve yenilikçi yaklaşımlarımızla çözüm ortağınız olmayı hedeflemekteyiz. Bu süreçte çözüm ortaklığını oluşturacak olan, karşılıklı güvene dayalı müşteri ilişkileri yönetimi, çalışkanlık ve dürüstlük ilkeleri prensiplerimizle hizmetlerimize devam etmekteyiz. İlke edindiğimiz bu prensiplerimizle, genç ve dinamik personelimizin yanı sıra tecrübeli kadromuz ve dünyanın neredeyse tamamına yayılan, güvenli acente ağımız ile sektörde yer almaktayız.

 Ağırlıklı olarak çalıştığımız Uzakdoğu (China, Tahiland, Indonesia vb.), Ortadoğu (Israil, Birleşik Arap Emirlikleri, Suriye, Ürdün vb.), Avrupa (Almanya,Belçika, Fransa vb.), Amerika ve diğer ülkelere yapacağınız ihracatlarda veya bu ülkelerden gelecek olan ithalat sevkiyatlarınızda tarafınıza yardımcı olmayı dileriz.

 Lojistiğin gerektirdiği bir çok talebe cevap bulmaya çalışmaktayız. ORION ULUSLARARASI LOJISTIK LTD olarak sektörde çözüm ortağı olabilmek adına yeni yapılanmamızla birlikte sizlere daha iyi hizmet vermeyi umuyoruz. Hızla gelişen lojistik sektöründe, hizmet çeşidini artırmak ve müşterilerimize her konuda faydalı olmak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamayı, bunun sonucunda da müşterilerimize rekabet avantajı getirmeyi hedeflemekteyiz.

Kombine taşımacılık sektöründe toplam kalite yönetimi anlayışında sadece standartlara uygunluk değil aynı zamanda sürekli gelişmeyi amaçlayan bir disiplin, yönetim anlayışı, düşünce tarzı ve yaşam biçimini ilke edinerek sizleri de bu çalışma sistemi içerisinde görmekten mutluluk duyarız.

ORION LOJISTIK LTD. olarak tecrübeli kadromuz ve yaygın hizmet ağımız ile aşağıda belirtilen hizmetleri vermekteyiz:

Avrupa, Uzakdoğu, Amerika ve Afrika Ülkelerine Konteyner ve hava kargo taşımacılığı (parsiyel full)

Avrupa’dan düzenli gemi seferi ile kargo ve konteyner taşımacılığı,

Yurtiçi Konteyner taşımacılığı,

Parsiyel ve Proje yük taşımacılığı,

Gümrüklü ve gümrüksüz Genel Antrepo hizmetleri.(Mersin)

Konteyner boşaltma, istifleme, paletleme…

Konteyner Taşımacılığı Karayolu Taşımacılığı Denizyolu Taşımacılığı Transit Taşımacılık Demiryolu Taşımacılığı Havayolu Taşımacılığı Proje Taşımacılığı