insan-kaynaklari

İnsan Kaynakları Politikamız

Orion Uluslararası Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak; çalışanlarımızı, şirketimizin değerlerini ve işin yetkinliklerini tamamıyla karşılayacak, ekip çalışmasına uyumlu ve çözüm odaklı performansları ile fark yaratacak profesyoneller arasından seçeriz.

Lojistik desteği sağladığımız yurt içi ya da yurt dışı müşterilerimizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığında, sorunu en doğru şekilde ve en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışanlarımızla birlikte hareket ederek, şirket içerisinde ekip çalışmalarını destekleriz. Uluslararası ticaretin her geçen gün arttığı bir pazarda, müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına çalışanlarımıza gereken bilgi ve donanımlarını sağlarız.

Çalışanlarımızı işe alırken uyguladığımız tüm insan kaynakları uygulamalarında ve süreçlerinde çağdaş teknikler kullanırız. Şirketimize beklenenden daha hızlı adaptasyon sağlayıp, üstün performanslarıyla fark yaratan çalışanlarımızı, şirketimize sağladıkları katkılardan dolayı başarılarının takdir edilmesini sağlarız.

Konteyner Taşımacılığı Karayolu Taşımacılığı Denizyolu Taşımacılığı Transit Taşımacılık Demiryolu Taşımacılığı Havayolu Taşımacılığı Proje Taşımacılığı